RSS
 

O mnie i blogu

Konrad Niegowski (Mawgan)

Jestem typem włóczykija, który potrafi dostosować się do panujących warunków. Z racji, że nie wiele osób decyduje się na spontaniczne przygody w mojej okolicy większość inicjuję sam lub samotnie wyruszam przed siebie. Całe życie marzyłem o tym żeby podróżować po świecie – nic oryginalnego każdy kto potrafi marzyć z rozmachem o tym myślał. Ważne jest jednak aby marzenia zamieniać w cele i je realizować. Choć wciąż jeszcze łapie się na głupich wymówkach i ograniczeniach które sobie sam narzucam to chcę rozwijać podróże i stawiać sobie nowe wyzwania. Całościowym aspektem człowieka (tj. ciałem i duchem) zajmuję się od dzieciństwa. Zaczynałem od Projekcji Astralnej z pewnymi sukcesami, a z latami poszedłem dalej i głębiej. Ufam, że materiały z czasem tu zamieszczane otworzą furtkę „możliwości” i uświadomią, że daleko szukać nie trzeba aby zrozumieć że świat jest większy i głębszy niż próbują nam wmówić media.

Jeśli macie pomysły na to co warto było by poruszyć na blogu piszcie śmiało!
Jestem otwarty również na każdą formę współpracy w kierunku nowych przemian.

bhaysag@op.pl
gg: 1461937
Facebook: Konrad Niegowski, Pilzno

Blog

Podróż to wielowymiarowa przygoda, której podstawą jest chęć odkrycia nieznanego. To nieznane może być miejscem gdzieś w świecie lub w nas samych. Podróż to medytacja i promieniowanie na świat najwspanialsza energią szczęścia. Ten blog tyczy się właśnie wielowymiarowego aspektu podróży w każdym wymiarze. Znajdować się tu będą wpisy z moich osobistych podróży, doświadczeń jak również materiały dotyczące pozostałych sfer naszego bytu. Jestem przekonany, że w dobie naszych wyjątkowych czasów warto przekazywać tego typu wiedzę dalej, aby wyrobić sobie własną opinię, ewentualnie pójść za ciosem dalej. Blog podzielony jest na części stąd z łatwością możesz śledzić same moje wyprawy jeśli one Cie interesują lub przeglądać inne pogrupowane materiały.
Z góry prośba kochani, jakby jakieś linki nie działały proszę poinformujcie mnie od razu. Będę starać się je uploadować na bieżąco.

  • hagal

    hagal i tak Cje kocha.